Quick Service - Firma sprzątająca Katowice, Bytom, Chorzów, Ruda
332
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-332,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

O nas

Sprzątanie biur Katowice

„Quick Service” jest firmą, która zajmuje się kompleksowym czyszczeniem i konserwacją powierzchni biurowych oraz hal magazynowych. Specjalizujemy się również w dystrybucji hurtowej jak i detalicznej środków czystości oraz pojemników na odpady. Jednym z priorytetowych zadań naszej firmy jest inwestowanie w nowoczesną technologię, zespół, oraz najwyższej jakości środki czyszczące. Do wykonania usług zapewniamy fachowy dobór maszyn i urządzeń oraz pozostały drobny sprzęt, z których korzystamy przy wykonywaniu usług. Celem tych działań jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług.

Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia punktów selektywnej zbiorki odpadów. Z chęcią doradzimy naszym klientom optymalne rozwiązania w zakresie przetwarzania, zbiórki oraz odbioru odpadów. Poznaliśmy politykę zintegrowanego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2000 oraz zarządzanie środowiskowe wg normy ISO 14001:2004. Współpracujemy z zespołem audytorów Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie opracowania znaczących aspektów środowiskowych w obiektach. Działamy proekologicznie w zakresie emisji odpadów komunalnych oraz kładziemy duży nacisk na ochronę środowiska, co wyróżnia naszą firmę na Polskim rynku.

Nasze doświadczenie:

89412

metrów kwadratowych

Powierzchnia magazynowa naszych klientów, którą codziennie sprzątamy i pielęgnujemy.

33127

metrów kwadratowych

Powierzchnia biurowa naszych klientów, której porządek powierzono nam.

1807

klientów

Zadowolonych klientów, którzy nam zaufali na przełomie ostatnich 9 lat.

"Skup się na biznesie, porządek zostaw nam !